Macho karinis barzdos šepetys

 

37,99 

Macho karinis barzdos šepetys

Mūsų karinis barzdos šepetys yra kriauklės formos, be rankenos tam, kad tobulai tilptų delne. Tokia forma ypač patogi šukuojant barzdą. Karinis šepetys rekomenduojamas ilgoms barzdoms.

Norint, kad Jūsų barzda visuomet atrodytų tvarkingai, jai reikalingos specialios priežiūros priemonės. Macho Beard Company, siekdami užtikrinti maksimalią barzdos priežiūrą ir atsižvelgdami į visų vyrų poreikius, sukūrė šepetį, skirtą barzdos priežiūrai.

Be galo svarbu, kad barzdos plaukų priežiūros priemonės būtų kokybiškos. Dėl šios priežasties „Macho Brush“ sukūrė šepečius, skirtus barzdos plaukų priežiūrai, su šerno šeriais.

Šerno šeriai stimuliuoja natūralių aliejų, esančių odoje, išsiskyrimą, o Jūsų barzda tampa minkšta bei spindinti ir atrodo nepriekaištingai kiekvieną dieną!

Barzdos šepečio savybės:

  • Išskirtinė kokybė;
  • Su 100 % šerno šereliais;
  • Šepetyje naudojama mediena sertifikuota FSC (Miškų valdymo tarybos).

Papildoma informacija

Šeriai:

100 % šerno šeriai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Macho karinis barzdos šepetys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Produkto kodas: MACHMBB Kategorijos: , Žymos: , , , , , ,
GAMINTOJAS: 
Gamintojai
 

Macho įmonėje mes esame rokeriai, baikeriai ir dar daug kas, kas Jums gali nepatikti, tačiau pirmoje vietoje esame barzdočiai, kurie gamina barzdų priežiūros kosmetiką. Mes visad rūpinomės savo barzdos higiena. Mes esame barzdočiai, kurie negalėjo rasti tinkamų produktų Ispanijoje, kurie neerzintų mūsų odos ar pakankamai ją drėkintų. Mes esame barzdoti vyrai su tikslu - rūpintis ūsais ir barzdomis visame pasaulyje.

Macho Beard Company yra kelerių metų rezultatas nuolat mokantis, testuojant ir tobulėjant. Mūsų produktai sudaryti iš natūralių ingredientų ir aukščiausios kokybės eterinių aliejų. Mes sukūrėme barzdos aliejus, balzamus, ūsų vaškus ir kitas vyriškas kosmetikos priemones.